شوراي نگهبان
 
سایر اخبار

1396/5/21 شنبه

پیام رئيس مجلس خبرگان رهبري در پی شهادت «محسن حججی»


آیت الله جنتی در پیامی شهادت محسن حججی رزمنده مدافع حرم اهل بیت (ع) را تبریک و تسلیت گفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا
بار ديگر بينش و بصيرت جواني از تبار شهداي كربلا و دست پرورده مكتب امام خميني (ره) قاب تصويري پديد آورد كه به سند گويا و ماندگار رسوايي استكبار و مولود شوم آن يعني تكفيري هاي داعش بدل گرديد.
آرامش و اطمينان خاطر ملهم از اعتقاد به آرمانهاي اصيل اسلام و انقلاب آنچنان در نگاه نافذ و مصمّم شهيد محسن حُججي رخ نمود كه گواه مرز روشن حق و باطل گرديد.
ملّت غيور و قهرمان ايران به خوبي واقف است كه اين شهادتها عامل استمرار حركت عزتمندانه انقلاب و عامل ثبات و امنيت كشور بوده و بازتاب هاي گسترده و فراگير حقيقي و مجازي تكريم اين شهيد عزيز و ساير شهدا گواه قدرشناسي و بصيرت اين ملت فهيم و انقلابي است.
امروز بر همگان روشن است كه تنها راه رسيدن به فلاح و رستگاري در دنيا و آخرت ، حركت در مسير شهدا و آرمان هاي بلند امام راحل عظيم الشأن با پيروي از ولايت فقيه است.
داعشي ها و تكفيري هاي نامسلمان نيز بدانند كه با اين جنايات و ددمنشي ها طرفي نبسته و نه تنها نمي توانند مانع شكست هاي پي در پي خود در مواجهه با جبهه مقاومت شوند ،‌ بلكه عزم و اراده پولادين انسان هاي مؤمن و معتقد به انقلاب و راه مقاومت در ايران و اقصي نقاط عالم را براي قطع دست ايشان و اربابان آمريكايي و صهيونيستشان مصمم تر و با انگيزه تر خواهد نمود.
اينجانب به فرزند نونهال، پدر،‌ مادر و همسر مقاوم اين شهيد بزرگوار كه مانند سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) به وجه الله نظر كرده و شهد شيرين شهادت نوشيده است تبريك و تسليت عرض نموده و از درگاه باريتعالي اجر و صبر براي شان مسألت مي نمايم.
احمدجنتي
رييس مجلس خبرگان رهبري
دبير شوراي نگهبان
آرشيو اخبار
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 9348981
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26349430 تعداد بازديد زيرپورتال: 14625248 اين زيرپورتال امروز: 6138 سایت در امروز: 10205 اين صفحه امروز: 1496
Copyright © 2010 Guardian Council - All rights reserved.