شوراي نگهبان
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار دبیر شورای نگهبان
1397/7/4 چهارشنبه
قدرداني آيت‌الله جنتي از سخنان عزتمندانه رئيس‌جمهور در سازمان ملل
دبير شوراي نگهبان سخنان آقاي روحاني در مجمع عمومي سازمان ملل را عزتمندانه و از موضع قدرت دانست و از آن قدرداني كرد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي شوراي نگهبان، آيت‌الله جنتي در جلسه امروز با يادآوري هفته دفاع مقدس، حفظ و بازگويي رشادت‌ها و ايثارگري رزمندگان را در شرايط كنوني ضروري دانست و تأكيد كرد: شجات‌ها و جانفشاني رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بايد به نسل‌هاي آينده منتقل شود تا بدانند اسلام و انقلاب اسلامي توانايي مقابله با همه‌ي قدرت‌ها را دارد.
وي با اشاره به حادثه تلخ و ناگوار حمله تروريستي عناصر ضدانقلاب به مردم در مراسم رژه نيروهاي مسلح اهواز، از خانواده‌هاي شهدا و مجروحان اين اتفاق بسيار تلخ دلجويي كرد و مجازات سريع عاملان اين حادثه‌ي دلخراش را از دستگاه‌هاي مسئول خواستار شد.
دبير شوراي نگهبان با بيان اينكه اگرچه اين حادثه موجب تأسف و ناراحتي است ولي اتحاد و يك‌دل شدن مردم غيور اهواز و واكنش آنان به اين ددمنشي متخاصمان تروريست موجب دلگرمي دوستان و يأس دشمنان شد.
آيت‌الله جنتي در ادامه با گراميداشت آغاز سال تحصيلي با نقل سخني از امام راحل كه «بچه‌هاي كوچك ما را اگر اسلامي بار بياوريد، استقلال و آزادي مملكت بيمه خواهد شد»، تأكيد كرد: در اين زمينه بكارگيري معلمان متخلّق به اخلاق و تربيت اسلامي ضروري است.
دبير شوراي نگهبان با ابراز نگراني از گراني روزبه‌روز و تصاعدي كالا و خدمات در جامعه گفت: پايين آمدن ارزش پول ملي غيرقابل قبول است و بايد راهكاری فوري و مؤثر به كار گرفته شود.
آيت‌الله جنتي در پايان با اشاره به نطق آقاي روحاني در مجمع عمومي سازمان ملل، سخنان عزتمندانه‌ي آقاي رئيس‌جمهور را عليه مواضع خصمانه‌ي آمريكا ستود و آن را از موضع قدرت دانست.
نسخه قابل چاپ

تـلفن گويـاي شـوراي نـگهبـان  :  66401012

پست الكتـرونيـكي : info@shora-gc.ir

i  n   f   o   @   s   h   o   r   a   -  g  c . i  r

دورنـگار: 66401012

نشاني: تهران - خيابان امام خميني (ره)- روبروي دانشگاه افسري امام علي (ع) -خيابان فلسطين جنوبي - نهاد شوراي نگهبان

بازديدها
تعداد بازديد کنندگان سايت: 31453298 بازدید سایت در امروز: 6938

© كليه حقوق اين سايت متعلق به شوراي نگهبان است.

.