شوراي نگهبان
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار دبیر شورای نگهبان
1397/9/21 چهارشنبهآيت‌الله جنتي:
باقي ماندن نظام، مرهون خون شهداست
دبير شوراي نگهبان با انتقاد از نابسماني‌هاي مختلف داخلي و خارجي گفت: اگر اين نظام با همه كارشكني دشمنان پابرجا مانده است، به بركت خون شهدا و جانفشاني نيروهاي انقلابي و حزب‌الله است.
به گزارش اداره كل روابط عمومي شوراي نگهبان، آيت‌الله جنتي در ابتداي جلسه امروز ضمن برشمردن برخي شرارت‌هاي استكبار به‌ويژه آمريكا، اسرائيل و آل‌سعود گفت: علت نابسماني اوضاع كشور بايد بررسي شود تا صلاح بر فساد در همه زمينه‌ها غلبه پيدا كند كه متأسفانه الان وضعيت مطلوب نيست.
دبير شوراي نگهبان با قدرداني از تلاش‌هاي نيروهاي انقلابي در همه دستگاه‌ها اضافه كرد: اگر با اين همه مشكلات و مسائل گوناگون غم‌انگيز در كشور، نظام هنوز پابرجا و استوار است مرهون خون پاك شهدا و تلاش اين عزيزان انقلابي است.
آيت‌الله جنتي با تأكيد بر افزايش توليد در كشور تصريح كرد: با وجود اينكه همه اذعان دارند براي گذر از شرايط كنوني بايد توليد را رونق داد، اما آيا دولت توانسته شرايط را گونه‌اي فراهم كند كه سرمايه‌گذار بتواند با اطمينان امور توليد خود را به انجام برساند، كه متأسفانه با توجه به اخبار رسيده، موانع زيادي در زمينه توليد هست كه دولت بايد جداً و مؤكداً براي رفع آنها همت كند.
دبير شوراي نگهبان بر ضرورت توجه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به شأن و جايگاه خود و همچنين رسالتي كه بر عهده ايشان است، تأكيد كرد و گفت: شايسته نماينده مردم نيست كه در مجلس كه محل قانونگذاري و برنامه‌ريزي براي حل مشكلات كشور است، به امور ديگر بپردازد.
نسخه قابل چاپ

تـلفن گويـاي شـوراي نـگهبـان  :  66401012

پست الكتـرونيـكي : info@shora-gc.ir

i  n   f   o   @   s   h   o   r   a   -  g  c . i  r

دورنـگار: 66401012

نشاني: تهران - خيابان امام خميني (ره)- روبروي دانشگاه افسري امام علي (ع) -خيابان فلسطين جنوبي - نهاد شوراي نگهبان

بازديدها
تعداد بازديد کنندگان سايت: 31415027 بازدید سایت در امروز: 68131

© كليه حقوق اين سايت متعلق به شوراي نگهبان است.

.