شوراي نگهبان
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار سخنگوی شورای نگهبان
1398/2/5 پنجشنبهدکتر کدخدایی:
برندگان رقابت علمى شبيه‌سازى شوراى نگهبان به همكاری با این شورا دعوت مى‌شوند
سخنگوی شورای نگهبان گفت: يكى از جوايز براى برندگان رقابت علمى شبيه‌سازى شوراى نگهبان، همكاری در پژوهشكده شوراى نگهبان است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، دکتر كدخدايى در گفت‌وگو با  باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برگزاری دور دوم رقابت علمى شبيه‌سازى شوراى نگهبان اظهار كرد: یکی از بخش های این مسابقات، آموزش براى افرادى است كه قصد دارند در حوزه حقوق اساسى و عمومى فعاليت كنند و بخش ديگر كشف استعدادها است، زيرا ما بايد محيط دستگاه ها و نهادها را براى حوزه جوانان آماده كنيم.
وى افزود: يكى از جوايز براى برندگان اين دوره از مسابقات، همكاری در پژوهشكده شوراى نگهبان است و اين مسابقات آماده سازى و تربيت اين نيروها را به دنبال دارد.
سخنگوى شوراى نگهبان ادامه داد: خوشبختانه ما در اين دوره علاقه مندى جوانان در حوزه هاى حقوق اساسى و عمومى را مشاهده كرديم كه شركت در اين مسابقات قطعا تجربه بسيار خوبى است.
دکتر كدخدايى در پايان با اشاره به عملكرد دانشجويان و داوران، خاطرنشان كرد: گروه ها با دقت و جديت بسيار بالا فعاليت خود را انجام دادند و خوشبختانه با توجه به محدوديت زمان، مطالعه و توضيح مناسبى را ارائه كردند، همچنين از هيئت داوران براى حضور و برسى هاى دقيقشان كمال تشكر را دارم.
نسخه قابل چاپ

تـلفن گويـاي شـوراي نـگهبـان  :  66401012

پست الكتـرونيـكي : info@shora-gc.ir

i  n   f   o   @   s   h   o   r   a   -  g  c . i  r

دورنـگار: 66401012

نشاني: تهران - خيابان امام خميني (ره)- روبروي دانشگاه افسري امام علي (ع) -خيابان فلسطين جنوبي - نهاد شوراي نگهبان

بازديدها
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30988180 بازدید سایت در امروز: 9619

© كليه حقوق اين سايت متعلق به شوراي نگهبان است.

.