شوراي نگهبان
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/11 چهارشنبهدر نمایشگاه کتاب تهران؛
جدیدترین کتاب‌های شورای نگهبان رونمایی شد + جزئیات
3 کتاب جدید چاپ شده توسط شورای نگهبان در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، جدیدترین کتب چاپ شده توسط پژوهشکده شورای نگهبان در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران که در مصلای امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاری است، رونمایی شد.
بیشتر بخوانید:
بازدید دکتر کدخدایی از سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران
براساس این گزارش، اولین اثر،"کتاب قانون گذاری و اجرا" است که شامل مجموعه نشست‌های تخصصی تحلیل روابط قوای مقننه و مجریه بوده و مورد استقبال قرار گرفته است. اثر دوم نیز، "کتاب شرح قانون اساسی" است که شامل شرح "فصل نهم – قوه مجریه" می‌شود که توسط انتشارات پژوهشکده شورای نگهبان چاپ و منتشر شده است. شرح قانون اساسی، مجموعه کتبی است که زیر نظر دکتر عباسعلی کدخدایی تدوین می‌شود و تاکنون چهار جلد از آن منتشر شده که در تبيين اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نگاشته شده است.
اثر سوم نیز، "کتابشناسی شورای نگهبان" است که در اين اثر كليه منابع علمي اعم از كتب، مقالات، پايان نامه‌ها، گزارش‌های پژوهشی و ساير اسناد علمی در رابطه با موضوعات مربوط به شورای نگهبان گردآوري شده و به فراخور مباحث علمی تلاش شده است تا به تناسب آثار علمی موجود در مورد نهاد شورای نگهبان و كار ويژه‌های آن، تقسيم بندی مناسبی از اين آثار ارائه شود. این سه کتاب برای اولین بار در غرفه پژوهشکده شورای نگهبان در معرض دید عموم قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، انتشارات پژوهشکده شورای نگهبان در غرفه این پژوهشکده، 51 عنوان کتاب دیگر در شش حوزه "مشروح مذاکرات شورای نگهبان"، "مجموعه نظرات شورای نگهبان"، "مبانی نظرات شورای نگهبان"، "قوانین"، "طرح‌های پژوهشی" و "فصلنامه دانش حقوق عمومی" را نیز در نمایشگاه کتاب تهران به نمایش گذاشته است.
انتهای پیام/
نسخه قابل چاپ

تـلفن گويـاي شـوراي نـگهبـان  :  66401012

پست الكتـرونيـكي : info@shora-gc.ir

i  n   f   o   @   s   h   o   r   a   -  g  c . i  r

دورنـگار: 66401012

نشاني: تهران - خيابان امام خميني (ره)- روبروي دانشگاه افسري امام علي (ع) -خيابان فلسطين جنوبي - نهاد شوراي نگهبان

بازديدها
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30988222 بازدید سایت در امروز: 9661

© كليه حقوق اين سايت متعلق به شوراي نگهبان است.

.