شوراي نگهبان
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/10 جمعهآیت‌الله جنتی:
پیام حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس ایستادگی و مقاومت است
دبیر شورای نگهبان گفت: پیام حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس شعار مرگ بر آمریکا و ایستادگی و مقاومت در مقابل آمریکا است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان پیش از ظهر امروز جمعه در حاشیه برگزاری راهپیمایی روز قدس، طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: سلام بر امام، سلام بر امت امام و سلام بر راهپیمایان ضد استکباری.
دبیر شورای نگهبان اضافه کرد: روز قدس یک روز جهانی و مربوط به حمایت از مستضعفین عالم است و تنها به ایران، عراق، سوریه و سایر مسلمانان اختصاص ندارد، بلکه مربوط به تمام مظلومین جهان است.
آیت‌الله جنتی با بیان اینکه روز قدس روز مبارزه با ظلم است، افزود: تا مادامی که مظلوم و ظالم در این دنیا باشد، روز قدس وجود دارد تا ان‌شالله ریشه ظلم را براندازد و هر قدم این حرکت لگدی بر سر ترامپ و آمریکایی‌ها و چوبی است که بر سر آن‌ها می‌زنیم.
دبیر شورای نگهبان با تاکید بر اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس پیام روشنی برای دشمنان دارد، تصریح کرد: پیام مردم به آمریکا این است که ما ایستاده‌ایم و اگر صدبرابر ما را تحریم کنید، قدرت و مقاومت ما زیادتر می‌شود و از پای نمی‌نشینیم و عقب نمی‌رویم.
آیت الله جنتی ادامه داد: تا زمانی که علی (ع)، حسین (ع)، عاشورا و غدیر را داریم، ایستاده‌‌ایم و پیروزی نهایی با ما است. 
وی در پایان اظهار داشت: پیام این راهپیمایی همین پیام‌هایی است که مردم سر می‌دهند یعنی شعار مرگ بر آمریکا و شعار ما ایستاده‌ایم؛ یعنی همان طوری که ایستادیم و شاه را بیرون کردیم، در مقابل آمریکا هم ایستادگی می‌کنیم و پیروز خواهیم شد و شکست نهایی با آنهاست.
انتهای پیام/
 
نسخه قابل چاپ

تـلفن گويـاي شـوراي نـگهبـان  :  66401012

پست الكتـرونيـكي : info@shora-gc.ir

i  n   f   o   @   s   h   o   r   a   -  g  c . i  r

دورنـگار: 66401012

نشاني: تهران - خيابان امام خميني (ره)- روبروي دانشگاه افسري امام علي (ع) -خيابان فلسطين جنوبي - نهاد شوراي نگهبان

بازديدها
تعداد بازديد کنندگان سايت: 31427418 بازدید سایت در امروز: 5462

© كليه حقوق اين سايت متعلق به شوراي نگهبان است.

.